fbpx

Import japonských koi kaprů přímo od chovatelů z oblasti Niigata

Hledáte spolehlivý zdroj pro import originálních japonských koi kaprů? Potom jste zde na správném místě. Při výběru Nishikigoi do Vašeho jezírka už nemusíte dělat kompromisy mezi cenou a kvalitou. Za Vaše peníze obdržíte formou přímého importu nejvyšší kvalitu výběrových japonských koi kaprů za nesrovnatelně nižší ceny v porovnání s nákupem v ČR nebo jinde v Evropě.

Připojte se ke společnému podzimnímu importu, během kterého si můžete vybrat to nejlepší přímo u japonských chovatelů v oblasti Niigata. Výběr probíhá tak, že můj spolupracující agent pravidelně obchází uznávané chovatele koi kaprů přímo na místě v Japonsku a zasílá mi videa, která pro vás zvěřejňuji na stránce ZDE >>>.

Přímý import z Japonska je určený pouze pro registrované zákazníky. Požádat o registraci můžete přes kontaktní formulář, kde do pole „Vaše zpráva“ zadejte Vaše telefonní číslo a napište „Mám zájem o přímý import KOI kaprů z Japonska“. Následně Vás budu kontaktovat.

Můžete mi také zavolat na telefon: +420 777 596 916

Registrace Vám umožní díky přímému odběru po celých boxech získat nabídku těchto exkluzivních koi kaprů za zlomek ceny ve srovnání s maloobchodním prodejem z nádrží českých a evropských prodejců. Videa s cenami pro registrované odběratele obsahují nabídku KOI tak, jak je vidíte (WYSIWYG).

PŘEJÍT NA AKTUÁLNÍ NABÍDKU KOI KAPRŮ >>>

Každé video prezentuje konkrétní koi kapry, které po objednání obdržíte. Narazíte-li na pro Vás zajímavou nabídku, neváhejte mne co nejrychleji kontaktovat, nejzajímavější boxy bývají prodány v řádu minut. Následně Vám koi kapry zarezervuji a máte 48 hodin na potvrzení rezervace úhradou objednávky.

Pokud chcete být okamžitě informováni o nejnovějších nabídkách včetně cen, doporučuji se zaregistrovat k odběru speciálních nabídek na import japonských koi kaprů. To provedete tak, že si nainstalujete do telefonu aplikaci WhatsApp a zašlete mi Vaše telefonní číslo, kam chcete nabídky posílat. Všechny ceny uvádím vč. DPH a dopravy.

Pro inspiraci můžete také začít sledovat Instagram, kde však ceny nejsou uvedeny.

Těším se na spolupráci, Ing. David Matoušek, Váš dodavatel koi kaprů.

Import originálních japonských koi kaprů
Original Nishikigoi Import Japan

 

Napsat komentář