Import japonských KOI kaprů přímo od chovatelů za velkoobchodní ceny

Hledáte spolehlivý zdroj pro import japonských KOI kaprů? Potom jste zde na správném místě. Při výběru Nishikigoi do Vašeho jezírka už nemusíte dělat kompromisy mezi cenou a kvalitou. Za Vaše peníze obdržíte formou přímého importu nejvyšší kvalitu japonských KOI kaprů za nesrovnatelně nižší ceny v porovnání s nákupem v ČR nebo jinde v Evropě.

Přímý import kaprů KOI z Japonska za velkoobchodní ceny je určený pouze pro registrované zákazníky. Registrovat se můžete k odběru cenových nabídek jednoletých TOSAI a/nebo dvouletých a starších NISAI+. Všechny ceny jsou vč. DPH a dopravy.

Můžete mi také zavolat na telefon: +420 777 596 916

Registrace Vám umožní díky přímému odběru po celých boxech získat přístup k nabídkám originálních japonských kaprů KOI za zlomek ceny ve srovnání s kusovým prodejem z nádrží českých a evropských prodejců.


PŘÍMÝ IMPORT JAPONSKÝCH KOI KAPRŮ TOSAI (JEDNOLETÝCH)

Na jaře probíhá každoročně import jednoletých KOI kaprů Tosai, kteří jsou vykulení v minulém roce a připravení k prodeji pro české chovatele. Prodej probíhá pouze po celých boxech, ve kterých je 25-100 kusů v závislosti na velikosti kapříků a přilétají v předem oznámeném termínu přímou linkou z Japonska.

CHCI PŘÍSTUP K NABÍDCE S VELKOOBCHODNÍMI CENAMI TOSAI >>>

Požádat o registraci k nabídkám s velkoobchodními cenami Tosai můžete přes kontaktní formulář, kde do pole „Vaše zpráva“ zadejte Vaše telefonní číslo a napište „Mám zájem o přímý import KOI TOSAI„. Následně Vás budu kontaktovat.

Videa s cenami KOI TOSAI ukazují jednoleté kapříky ve srovnatelné kvalitě a podobném složení, jak je obdržíte při objednávce. Nejedná se o konkrétní KOI tak, jak je vidíte (NON WYSIWIG).


PŘÍMÝ IMPORT JAPONSKÝCH KOI KAPRŮ NISAI+ (DVOULETÝCH A STARŠÍCH)

Připojit se můžete také ke společnému podzimnímu importu výběrových dvouletých Nisai a starších, během kterého si můžete vybrat to nejlepší přímo u japonských chovatelů v oblasti Niigata. Výběr probíhá tak, že můj spolupracující agent obchází uznávané chovatele koi kaprů přímo na místě v Japonsku a zasílá mi videa, která pro vás zvěřejňuji.

ZOBRAZIT AKTUÁLNÍ NABÍDKU KOI KAPRŮ NISAI+ >>>

Požádat o registraci k nabídkám s velkoobchodními cenami Nisai+ můžete přes kontaktní formulář, kde do pole „Vaše zpráva“ zadejte Vaše telefonní číslo a napište „Mám zájem o přímý import KOI NISAI+„. Následně Vás budu kontaktovat.

CHCI ZNÁT VELKOOBCHODNÍ CENY NISAI+ >>>

Každé video s KOI NISAI+ prezentuje konkrétní koi kapry s cenami tak, jak je vidíte (WYSIWYG), a které po objednání obdržíte. Narazíte-li na zajímavou nabídku, neváhejte mne co nejrychleji kontaktovat, nejlepší boxy bývají prodány v řádu minut. Následně Vám koi kapry zarezervuji a máte 48 hodin na potvrzení rezervace úhradou objednávky.


Pro inspiraci můžete také začít sledovat Instagram, kde však ceny nejsou uvedeny.

Těším se na spolupráci, Ing. David Matoušek, Váš dodavatel koi kaprů.

Original Japan KOI Import

 

Dovoz a prodej originálních japonských kaprů KOI

Napsat komentář