Údržba jezírka

Údržba jezírka s kapry KOI je zásadním předpokladem pro zdravý život všech jeho obyvatel a pro správnou rovnováhu celého jezírkového ekosystému. Jezírko si žádá stálý dohled a každý zkušený chovatel dobře ví, že prevence je vždy mnohem levnější, než řešení situací vzniklých zanedbáním řádné péče.

Klíčem ke zdravému jezírku a spokojeným rybám je pravidelné měření parametrů vody a na jejich základě provádění potřebných opatření, která udrží hodnoty na optimálních úrovních. Využijte mých dlouholetých zkušeností s péčí o vodu a ryby v jezírku a zamluvte si úvodní konzultaci.

VOLEJTE: 777 596 916

Přijedu a změřím základní parametry vody ve Vašem jezírku za zaváděcí cenu 199,- Kč (včetně dopravy do 25km zdarma).
Získáte tak okamžitou kontrolu nad stavem Vašeho jezírka a možnost řešit situaci s předstihem ještě před tím, než se neplánovaně rozvine do nějakého průšvihu.

Jak probíhá spolupráce při údržbě Vašeho jezírka

1. Kontaktujte mne telefonicky nebo emailem nebo přes formulář a domluvíme termín úvodní konzultace přímo u Vašeho jezírka.
2. Přijedu a změřím základní parametry vody, vyhodnocení Vám neprodleně zašlu společně s návrhem řešení v případě nesrovnalostí.
3. Domluvíme další postup, který zaručí optimální péči o Vaše jezírko a ryby. Společně odsouhlasíme řešení s ohledem na Vaše možnosti a požadavky.

Údržba jezírka – jaké služby nabízím

  • čištění jezírka
  • kontrola a čištění UV lampy
  • monitoring opotřebení UV lampy
  • čištění a odkalení mechanické části filtrace
  • zaběhnutí a posílení biologické části filtrace
  • základní rozbory vody v jezírku pro rychlý přehled
  • podrobné zpřesňující rozbory v případě nadlimitních hodnot
  • ošetření vody pro likvidaci a prevenci vzniku vláknité řasy
  • odbahnění jezírka včetně kačírkových zón

Všechny uvedené služby provádím v předem domluvených termínech na základě provedených testů vody a konzultací dle platného ceníku>>>.

Provedením potřebných zásahů to pro mne nekončí. Každé jezírko je jiné a údržba jezírka tomu musí odpovídat. Vaše jezírko budu dlouhodobě monitorovat a sledovat vývoj hlavních ukazatelů v průběhu sezóny. Aktuální hodnoty a historická data budete mít neustále k dispozici.

ZAVOLEJTE MI A DOMLUVÍME NEJBLIŽŠÍ MOŽNÝ TERMÍN

TELEFON ÚDRŽBA JEZÍRKA: 777 596 916