fbpx

Prodej KOI kaprů s doživotní podporou

Vytvořte ze svého jezírka mohutný zdroj energie a inspirace

Prodej KOI kaprů eBook

🎁 DÁREK NA UVÍTANOU 🎁

Prodej koi kaprů podporuje osvětu chovatelů. Stáhněte si ZDARMA eBook 🐟 Chov japonských kaprů KOI, ve kterém naleznete praktické RADY pro konkrétní řešení problémů v jezírku, ale hlavně TIPY, jak jim předcházet.

Knihu si můžete objednat také v tištěné podobě a podpořit tak další rozvoj zaměřený na osvětu českých chovatelů KOI kaprů. Děkujeme!

OBJEDNAT TIŠTĚNOU KNIHU

Kniha je unikátním souhrnem praktických rad pro konkrétní řešení problémů, které se mohou při chovu KOI kaprů v jezírku vyskytnout, a hlavně tipů, jak jim co nejlépe předcházet. Podobný naučný materiál na českém trhu zcela chyběl, vše je prostě vysvětleno na příkladech bez nudné teorie a zbytečné omáčky. Příručka vyvrací mnoho mýtů rozšířených mezi chovateli KOI kaprů a celoživotní zkušenosti autora jsou předány snadno pochopitelnou formou. Tuto knihu není zatím možné sehnat ani zakoupit nikde jinde a k dispozici je pouze velmi omezený počet výtisků.

!!! PRÁVĚ PROBÍHÁ JARNÍ IMPORT JAPONSKÝCH KAPRŮ KOI !!!

Víte jak funguje prodej KOI kaprů za velkoobchodní ceny formou přímého importu? Právě teď si můžete objednat KOI z Japonska po celých boxech a získat originální kapříky za zlomek jejich hodnoty. Klikněte a vybírejte!

PRODEJ KOI KAPRŮ ZA VELKOOBCHODNÍ CENY >>>

Prodejem to pro mne nekončí. Vždy se na mne můžete obrátit a provedeme vše potřebné pro vyřešení situace, která si žádá pozornost. Zavítejte k nám do Jakubova, kde jsou pro Vás ti nejkrásnější KOI kapříci připraveni k osobnímu odběru.

Nezapomeňte mne prosím před osobní návštěvou vždy kontaktovat.

Děkuji za přízeň, David Matoušek 🐟