Příprava na sezónu 2021

Vážení zákazníci,

právě dojednávám s nejlepšími japonskými chovateli dodávku jednoletých tosai kapříků KOI pro nadcházející sezónu. Chcete-li být včas informováni o zahájení prodeje, stačí se přihlásit k odběru zpravodaje. Můžete mi také poslat Váš telefon emailem, přes kontaktní formulář nebo přes SMS a já Vás budu informovat ihned, jakmile budou kapříci připraveni.

KONTAKTY >>>

Do té doby nic nebrání tomu, udělat radost sobě nebo někomu blízkému nákupem dárkového poukazu, který je následně možné kdykoliv využít. Nemusíte tak vybírat konkrétního kapříka, ale držitel poukazu ho může uplatnit přímo u nás v Jakubově k nákupu KOI kaprů, nebo čehokoliv jiného. Zakoupením poukazu podpoříte další rozšiřování prodejní nabídky.

Ještě na podzim jsme vyrazili s naším agentem v Japonsku k chovatelům Hoshikin a Miyatora vybrat kvalitní ryby přímo z nádrží, aby jste měli možnost si je rezervovat do Vašeho jezírka co nejdříve. Úkolem bylo vybrat pro Vás exkluzivní koi kapry nejvyšší kvality, což se beze zbytku podařilo. PODÍVEJTE SE SAMI 🙂

Můžete také začít sledovat Instagram, kde přidávám příspěvky se speciálními nabídkami.

Děkuji za přízeň, David Matoušek